3D Yeraltı Görüntüleme Cihazı

12.000
İlan No 4277
İlan Tarihi 14 Ocak 2020
Durum Sıfır

3D Yeraltı Görüntüleme CihazıYeraltı görüntüleme cihazı

Yeraltı görüntüleme cihazı Z.18 Profesyonel kullanıcısına toprak altında tespit ettiği objenin şeklini, derinliğini ve büyüklüğünü bilgisayar programında 3 boyutlu grafik görüntüsü olarak vermektedir. Z-18 profesyonel toprak altı görüntüleme cihazı klasik metal dedektörler den çok daha derin algılama ve tespit yapmaktadır. ( 10 metre )

Adrenalin Z-18 Profesyonel, 3d görüntüleme cihazı derin define ve maden aramaları için özel olarak geliştirilmiştir. Her türlü mineralli zemin yapısında başarı ile çalışır.

 

Yeraltı görüntüleme cihazı

Görüntülü define aramak için geliştirilmiş olan en iyi yer altı görüntüleme cihazı Z-18 profesyonel benzer sistemlerin ulaşamadığı derinliklerdeki hedefleri rahatlıkla tespit edebilir.

Adrenalin z-18 profesyonel'i benzerlerinden ayıran en çarpıcı özelliği eş zamanlı 3d sinyal işleme ve manyetik alan düzenleme özelliğidir.

Z-18 profesyonel, yeraltı görüntüleme sistemi arama yapılan hedef bölgedeki doğal toprak yapısından farklılık gösteren metaller, mezarlar, mahzenler, tüneller, madenler ve antik yapı kalıntılarını çoklu sensör teknolojisi kullanarak çok hassas tespit eder. Başarı ile tespit edilen metal objeler, altın, gümüş, bronz, bakır, demir türevi metaller ve maden yataklarıdır.

Yeraltı Görüntüleme cihazıYeraltı görüntüleme cihazı

ÇOKLU SENSÖR

Z-18 Profesyonel çoklu sensör teknolojisi sayesinde geniş alanlar çok hassas ve yüksek çözünürlükte kısa sürede taranır.

MANYETİK KALKAN

Z-18 Profesyonel yeraltı görüntüleme cihazları ile gönderilen özel frekanslar sayesinde radyo sinyalleri, verici sinyalleri, telefon sinyalleri, uydu sinyalleri gibi hatalı ölçüm yapmaya neden olacak elektromanyetik yansımalar bloke edilmektedir.

   ÇALIŞMA MODLARI

  • Manuel Çekim Görüntü Aktarım
  • Dedektör Modu Metal Ayrım – Canlı çekim
  • Otomatik Çekim Görüntü Aktarım ( 10-20-30-40-50 ),

Yeraltı görüntüleme cihazıYeraltı görüntüleme cihazıYeraltı görüntüleme cihazı

Yeraltı görüntüleme cihazıYeraltı görüntüleme cihazıYeraltı görüntüleme cihazı

Yeraltı görüntüleme cihazıYeraltı görüntüleme cihazıYeraltı görüntüleme cihazı

Yorumlar
1082 kez görüntülendi.

özgür karagöz

Üyelik tarihi: 13 Eylül 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep539 847 63 83
WhatsApp539 847 63 83
İlan sahibi: özgür karagöz
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın