98 lik Kuluçka Makinesi

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 331
İlan Tarihi 3 Mart 2019
Yaşı Bilinmiyor
Cinsiyeti Erkek

98 yumurtalık tam otomatik kuluçka makinası 98 tavuk yumurtası, 98 ördek, 98 hindi, 98 keklik, 98 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. makine içerisindeki viyol otomatik motorlu viyoldür. Kullanımı kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz otomatik kuluçka makinasıdır. Makine Seffaf  kaliteli plastikten üretilmiştir makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri gözetim altında tutabilirsiniz.

Makinenin içerisinde 25 tl değerinde hediye olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, yumurta nemlendirici fısfıs ve nem için su takviye şişesi gönderilecektir.

Kuluçka makinası elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine viyol'e yerleştirmeden önce makineyi çalıştırın makinenin kullanımına alışın alıştıktan sonra yumurtaları viyollere yerleştirin lütfen.

KuluçMak 98 lik kuluçka makinesi 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme Kolaylığı

Kredi karti ile yada nakit olarak kapıda ödeme imkanınız vardır. bu konuda iddalıyız en ucuz Kuluçka makinası fiyatları kuluçmak dadır

Kuluçka makinası için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. otomatik  98’lik kuluçka makinası  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücügereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Otomatik  98 lik kuluçka makinesine yapmanız gereken müdehale nem için sadece su takviyesi yapmanız yeterli olacaktır, 18 günlük gelişim ve son 3 gün çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir ayrı bir çıkım makinesine ihtiyacınız yoktur.

Kuluçka makinesini direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ışığında kalan makinenİN ısısı istenilen ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin ölümlerine sebep oluyor.

98’ lik kuluçka makinası size strafor köpük koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz soguk olan bölgede yaşıyorsanız kuşın çok işinize yarayacaktır elektrik sarfiyatanı minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makine iç ısısının eksilmesini önleyecektir, kış aylarında makineyi straforun içinde tutmanızı önemle tavsiye adiyoruz.

Yorumlar
359 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın