ATAŞEHİR N'DUSTRİO YETKİLİ SERVİSİ 0532.628.38.41

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 11912
İlan Tarihi 18 Eylül 2020
Firma Adı ATAŞEHİR N'DUSTRİO YETKİLİ SERVİSİ 0532.628.38.41

Kar-Ser Teknik N’dustrio Yetkili Servis Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Şirketi Ataşehir Ndustrio Endüstriyel Mutfak Yetkili Teknik Servis, Yedek Parça Satış ve Ndustrio Markalı Sanayi Tipi Mutfak cihazlarının Satışını Yapmaktayız.

Ataşehir Firmamız Ndustrio  Cihazlarınızın Garanti Kapsamında Tamirini ve yedek parça değişimi yapmaktadır. Garantili Cihazların Servis Personeline Garanti Belgesi veya ilk alındığı Faturayı ibraz etmenizi rica ederiz Garanti belgesi veya faturası olmayan Cihazlar Garanti Kapsamı Dışındadır.

Ataşehir de indostrio Yetkili Servis Bölgelerimizdir. Lokanta, Kafe, Restaurant, Büfe, Fastfood, Yemek Fabrikaları, Catering Firmaları, Pastane, Fırın, Kasap, Otel, Yurt, Şantiye, Hastane, Askeriye ve bir çok işletme veya Kurumda Kullanılan indostrio Markaları Ürünlere Yetkili Teknik Servis Olarak Diğer Markalara Özel Servis Olarak Yerinizde Hizmet Vermekteyiz.

Ataşehir N’dustrio Endüstriyel Bulaşık Makineleri,
Ataşehir N’dustrio Bardak Makinesi,
Ataşehir N’dustrio Giyotinli Sanayi Tipi Bulaşık Makine,
Ataşehir N’dustrio Tezgah Tipi Paslanmaz Dolap Tamiri,
Ataşehir N’dustrio Dik Endüstriyel Dolap Teknik Servisi,
Ataşehir N’dustrio Soğuk Hava Depoları Kurulum Montaj Bakım Tamiri,
Ataşehir N’dustrio Ser Üstü Sanayi Tipi Makineler (Fırın, Tost, Izgara, Fritöz, Sebze Parçalama Makineleri Dahil Ataşehir indostrio markaları cihazlarınıza Yerinde Ekonomik  Hizmet vermekteyiz. 0532.628.38.41

www.karserteknik.com

Yorumlar
100 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın