BİLGE ARI EĞİTİM KURUMLARI BİLGİSAYAR KURSLARI (MEB ONAYLI SERTİFİKA)

Fotoğraflar yükleniyor

350
İlan No 7546
İlan Tarihi 11 Mayıs 2020
Ders Yeri Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
Cinsiyet Erkek

BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ KURSU

Bilgisayar İşletmenliği Kursu Bilgisayar kullanan yada kullanmak isteyen herkese hitap eden bir programdır. Bilgisayar işletmenliği kursu içerisinde Windows, Word,  Excel,  Powerpoint ve İnternet programlarını öğrenerek işyerlerinizde veya günlük çalışmalarınızda daha verimli olabilirsiniz. Ayrıca Bilgisayar kursu sonunda sınavlara katılarak Devlet Memurluğu sınavlarında ve resmi kurumlarda geçerli olan Bilgisayar işletmenliği 160 Saatlik Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar Sertifikasını da alabilirsiniz. 

BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI KURSU

Bilgisayar Programcılığı Kursu alarak bir bilgisayarı genel olarak İşletim SistemleriAlgoritma , Programlamaya Giriş, C++,Visual Basic ve diğer programlama dillerini öğretmeyi amaçlamaktadır . Bilgisayar Programcılığı Kursu’na, bilgisayar programcısı olmak isteyen adaylar katılmaktadır. Kamu kurum ve kuruluşlarında, KPSS’de ve diğer sınavlarda istenilen bir belge olan 400 Saatlik MEB Onaylı Bilgisayar Programcılık Sertifikası (Bilgisayar Programlama Sertifİkası) bu kursun sonunda alınmaktadır.

 

TEMEL EXCEL KURSU

Temel Excel Kursu ile elektronik hesaplama , listeleme ( Tablolama ) ve grafik oluşturma yapabilirsiniz. Excel veri tabanını destekleyen , içinde bulunan detaylı finansal çözümler ve grafik oluşturma başarısı nedeniyle, kendi türünde şu anda dünyadaki en popüler yazılımdır. Excel ile, elektronik tablolar hazırlayabilir,Bu tablolara veri girişi yapabilir, Verilerle ilgili grafikler çizebilir,Kolay ve hızlı bir şekilde raporlar, özetler hazırlayabilir,İstenilen verilere ulaşabilir, sıralayabilir, sorgulayabilirsiniz.

ONPARMAK KLAVYE KURSU

Onparmak Klavye Kursu klavyeye bakmadan bütün parmakları kullanarak yazı yazma kazanımı eğitimidir. Daha çok zabıt katipliği sınavına hazırlık için katılım olmakla birlikte, Klavyeyi hızlı kullanmak isteyenlerde bu kursa katılmaktalar. Bir çok iş yerinde ofis elemanı veya muhasebe personeli seçilirken on parmak bilip bilmediği sorulmaktadır. Günümüzde bütün işlemlerin bilgisayardan yapılması dolayısıyla iş ve zaman kazanımı için on parmak klavye kullanımı bir zorunluluk haline gelmiştir

Yorumlar
214 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın