Bireysel Üyelik Paketleri

 

İlanburada.com  da bireysel üye olarak  5  adet  ilan bedava verebilir. Bireysel üye herhangi bir kategoride ilan verebilir.

Bireysel Üyelik Paketleri:

paket  1 Ücretsiz
ilan_limit 5
kategori_limit 5
foto_limit 25
aninda_onay Yok
ucretsiz

 

 

paket 2 Tek İlan
ilan_limit 1
kategori_limit 1
foto_limit 25
aninda_onay Var
ucret 20 TL

 

 

 

paket 3 Gümüş Paket-1 Yıllık-
ilan_limit 50
kategori_limit 50
foto_limit 25
aninda_onay Var
ucret 200

 

paket 4

Altın Paket-1 Yıllık-

ilan_limit 100
kategori_limit 80
foto_limit 50
aninda_onay Var
ucret 300

 


BANKA HAVALE BİLGİLERİ:

KALYON TUR.DEN.VE TİC.LTD.ŞTİ

GARANTİ BANKASI İBAN NO:TR75 0006 2001 1240 0006 2987 51

ilanburada.com da Oluşturulan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından ilanburada.com  hiçbir şekilde sorumlu değildir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un (KVKK) 3/d maddesi uyarınca, kimliği belirli veya belirlenebilir gerçek kişiye ilişkin her türlü bilgi ile KVKK m.6/1’de sayılan özel nitelikli kişisel verilerdir.

Kişilerin ırkı, etnik kökeni, siyasi düşüncesi, felsefi inancı, dini, mezhebi veya diğer inançları, kılık ve kıyafeti, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlığı, cinsel hayatı, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili verileri ile biyometrik ve genetik verileri özel nitelikli kişisel veridir.

Bireysel üye isterse Kurumsal Mağaza açabilir ve reklam verebilir. Üye girişi yaparak Buradan Kurumsal Mağaza açabilirsiniz.