Dünyanın En İyi Dedektör Markalarının Buluştuğu Adres

3.800
İlan No 5828
İlan Tarihi 9 Mart 2020
Durum Sıfır


  

 

AVRUPA DEDEKTÖRDEN MÜKEMMEL BİR DEDEKTÖR

  

2D GÖRÜNTÜLÜ AKILLI BİR DEDEKTÖR SAHİBİ OLMAK İSTERSENİZ ALFA 2D TAM SİZE GÖRE

Alfa 2D klasik dedektörlerden farklı olarak; renkli ekran üzerine kurulu, kullanımı kendi sınıfının en kolay sistemine sahip, çok yönlü bir metal dedektörüdür. ALFA 2D bu serisinde derinlik, kolay kullanım, ayrım ve stabilize çalışması yönüyle diğer kendi sınıfındaki dedektörlerden bir adım öndedir. Derinlik ,ayrım kullanım kolaylığı ile yüksek performans alabileceğiniz ALFA 2D Dedektör kullanıcıları arasında en beğenilen modellerden biridir. ALFA 2D metal dedektöründe, 2 adet osiloskop eğrisi ve çift 2D ekranlı tespit modu vardır. Bu özelliği sayesinde metal ve boşlukları, gerçek zamanlı çizim yaparak; ekrana 2D grafik olarak aktarır.  ALFA 2D kullanıcılarının daha kısa sürede net sonuç almaları için geliştirilmiş bir metal dedektördür. Bir çok metal dedektör de olmayan özellikleri bünyesinde bulunduran Alfa ile ister metal, ister boşluk tespiti artık hem kolay hem stabil.

 

 

 AYRINTILI BİLGİ İÇİN / AVRUPA DEDEKTÖR

0536 470 56 06

0216 652 2 444

     

ALFA 2D DEDEKTÖRÜN ÖZELLİKLERİ

   

Çift Zemin Tanıma Özelliği

 

ALFA 2D dedektör, çalışma yapacağınız toprağı ister otomatik, ister manuel toprak tanıma ayarları ile zemine adapte edilebilir. Böylelikle en zorlu araziler de bile yüksek performans almanızı sağlar. Defineciler; artık manuel toprak ayarı problemi bu cihazla tarih oldu. İster Otomatik ister manuel, çift zemin tanıma özelliği bulunan ALFA 2D ile toprak tanıma ayarı çok daha basit çok daha pratik

 

 

          Anlık 2D Ekran Grafiği 

ALFA 2D hedef tespitlerinizi anlık 2D grafik olarak sunar. Bulunan hedeflerin metal, mineral, boşluk grafiklerini son derece belirgin olarak ekrana sunar. Gelişmiş teknolojisi ile bulunan hedeflerini sinyal şiddetini, tahmini büyüklüğünü ve hedefin cinsini ekrana endoğru şekilde aktarır. ALFA 2D anlık 2D grafik çiziminde sınıfının en iyi 2D ekranlı cihazıdır.

 

 

                       Mükemmel Ayrım Kalitesi    

 

ALFA 2D metal Dedektörü, ayrım modunda size bulunan hedeflerin   ayrımını Yazılı, Sesli, ID (Rakamsal değer) ve Renkli olarak dört ayrı şekilde sunar. ALFA 2D ayrım kalitesi yüksek bir dedektördür. Gelişmiş teknolojisiyle toprak altındaki bulunan metallerin cinsini minumum hata maksimum sadelikle ekrana yansıtır. ALFA 2D ile Boşa zaman harcamayacak ve yorulmayacaksınız.

  

  

ID Rakamsal Değer

 

ALFA 2D metal dedektörü , gerçek zamanlı 2d çizim, Türkçe yazı,ses ve renklendirme haricinde metalleri sayısal kimlik değeri yani ID kimliği ile de belirtmektedir. Modern dedektör teknolojisinin olmazsa olmazi olan sayısal değer özelliği ile de bulduğunuz hedeflerin cinsini tespit edebileceksiniz.

  

Boşluk Tespiti

ALFA 2D Dedektor, metal tespitinin yanı sıra  mezar,oda mahzen, sığınak gibi  boşlukları hem 2D çizim hemde yazılı olarak belirtir. Üstelik boşluk tespitinde en az hata payı ile çalışması  için ALFA 2D de ayrıca boşluk test modu da mevcuttur.

 

 

Derinlik Tespiti

 

ALFA 2D Dedektör, tespit edilen hedefin derinliğini ekranda “cm” cinsinden belirtir. Derinlik hesaplamasında Alfa 2D kullanıcılarına mükemmel sonuçlar verir.  ALFA 2D derinlik verilerini gelişi güzel değil, doğru hesaplamalarla sizlere sunar. ALFA 2D Altın Dedektörü kategorisinin en iyi derinlik hesaplaması yapan cihazıdır.

 

  Demir Red Özelliği

 

ALFA 2D Metal dedektör demir kapama özelliği ile demir veya demir içerikli metalleri maskeleyerek, kullanıcıya istediği metalleri arama imkanı sunar. Böylelikle demir ve demir içerikli metalleri ALFA 2D görmeden sizlere daha rahat ve pratik bir çalışma imkanı sağlar. Tek tuşla demir kapama özelliği ALFA 2D de.

 

Gece  Modu

 

ALFA 2D metal dedektörü gece aramalarında, mağara,mahsen, vb karanlık ortamlarda ekran arkasında bulunan iki adet LED sayesinde bulunduğunuz koşulları aydınlatarak size arama imkanı sağlar.

  

  

(MES) Mineral Eleme Sistemi

 

Alfa 2D Definecilerin Korkulu rüyası olan mineralli arazilerde kullanıcısına stabil çalışma imkanı sağlar. Teknolojisinde kullanılan toprak değişim farklılıklarını algılama ve yüksek mineral eleme özelliği sayesinde çift yönlü hareket ederek mineralli arazilerde yüksek performans gösterir.

 
 

Tasarım Kullanım Rahatlığı

 

ALFA 2D kendi sınıfındaki en hafif dedektorlerden biridir. Kendi sınıftaki mevcut dedektörlerden ağırlık olarak hem hafif  hemde son derece ergono***. 1.6 kg hafifliginde ki Alfa 2D dedektör sizlere yorulmadan arazide çalışma imkanı sağlar.

 

 

 

 

Çoklu Dil Seçeneği 

 

Alfa 2D define dedektörü Türkçe dil seçeneğinin yanı sıra ayrıca ingilizce kullanılabilmektedir. Kullanıcıların talebi üzerine farklı dil seçenekleri de yazılım olarak cihaza yüklenebilmektedir.

 

 

Kullanım Kolaylığı ( Sınıfının en iyisi)

 

ALFA 2D kullanımı en rahat dedektör olma özelliğini elinde bulunduruyor. Turkce renkli ekran, kolay arayüzler, sizi yönlendiren menüleriyle sınıfındaki en kolay kullanımlı dedektördur. Dedektörcülerin kafasını karıştıran menü karmaşasını ortadan kaldıran ALFA 2D nin yazılımı, Kullanıcılarına oldukça basit bir menü kullanımı sunuyor.

  

Katlanabilir Ekran

 

Alfa 2D dedektörün ekran katlanma özelliği sayesinde, kullanım dışı zamanlarda kendini korumaya alarak dış darbelere karşı büyük bir koruma sağlamaktadır.

 

Donanım ve Aksesuar

 

ALFA 2D  Metal dedektör, lityum batarya, şarj cihazı,kulaklık,katlanabilir ekran, karbon kırılmaz teleskopik sapları ve özel kesim cantasiyla herşeyi düşünülmüş bir dedektorudur. Size kalan sadece cihazı açıp aramak.

  

 

Arama Başlıkları

 

ALFA 2D 4 farklı başlık seçeneğiyle kullanılabilmektedir. Standart pakette derin arama başlığı ile verilen Alfa dilerseniz (opsiyonel) olarak alabileceğiniz ufak arama başlığı ve suya girebilen su arama başlığıyla da kullanılabilir.

 

   

ALFA 2D DEDEKTÖR TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN TESCİLLİ BİR ÜRÜNDÜR. 

2 YIL GARANTİ + 3 YIL YEDEK PARÇA GARANTİSİ VARDIR. 

ALFA 2D DEDEKTÖRE ARAZİDE TEST EDEREK SAHİP OLABİLİRSİNİZ

 

DİLERSENİZ MAĞAZAMIZA GELEREK , DİLERSENİZ ÜRÜNÜ KAPINIZDA ALIRKEN KONTROLLÜ TESLİM VE KAPIDA ÖDEME İMKANI İLE SAHİP OLABİLİRSİNİZ

 

AVRUPA DEDEKTÖR SİPARİŞ VE BİLGİ HATTI

0216 652 2 444

0536 470 56 06

  

ADRES : ATATÜRK MAH. ALEMDAĞ CAD. AVCI APT . NO :2 /6 ÜMRANİYE İSTANBUL

 

  

Yorumlar
408 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın