Ekolayticaret ile Sende Kendi İşinin Patronu OL!

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 3125
İlan Tarihi 3 Aralık 2019
Çalışma Şekli Tam Zamanlı (Full Time)
Eğitim Durumu En Az İlköğretim Mezunu
Deneyim Aranmıyor
Firma Adı ekolayticaret
Engelliye Uygun Hayır

Ekolay Ticaret Sistemi Nedir?

 

İnternetten satış yapmak isteyen ama teknik bilgisi olmayan, ne ürün satacağını bilmeyen ve risk alıp işini gücünü bırakmaya bile gerek yok.Size kendi işinizi anahtar teslim bırakıyoruz.Vakit ayırmaya, sermaye ayırmaya, yazılım bilginiz olmasına gerek yok.

Sistemimiz, ekolayticaret internette satış yapmak isteyip biraz araştırma sonucu bir çok şey gerektiği ve yapmaktan vazgeçenlerin sorunlarını çözüm üretmek için kuruldu.Ne satsam, ne kadar para yatırmam gerek, yazılım bilgim yok bir de internet sitem için mi bütçe ayıracağım, şirket açıp vergi mükellefi olacağım yasal sorumluluklarım fazla olacak, ürün fotoğraf çekimleri, muhasebe programı giderleri gibi gerekleri görünce bir adım geri attıklarını gördük hele birde tüm bunlara yetebilmek için işinden ayrılıp risk alma fikri pek cazip gelmiyor.Peki Biz ne Yapıyoruz?

Ama ekolayticaret sistemi sizi yormaz bu saydığımız tüm sorunları da yaşamazsınız.

Paketlerden herhangi birini satın aldıktan sonra…

1-)Tedarikçi veya mal arama derdine girmezsiniz, 20 farklı kategoriden birini veya birilerini seçip aynı gün internet sitenizde yayınlayabilirsiniz.

2-)Yazılım şirketlerine yüklü bir meblağ verip eticaret sitesini oluşturmak için yüklü bir yazılım ücreti ödemezsiniz,

3-)Şirket kurmanıza gerek yok faturayı da biz kesiyoruz. 

4-)Paket yapma, kargolama veya tedarikçiye sipariş geçme gibi uğraşlar yok sitenize gelen sipariş otomatikman bizim sistemimize düşer ve biz sizin adınıza ürünü paketleyip, faturalayıp gönderimini yaparız.

5-)Sanal pos kurma derdiniz yok sitenizi kurarken sanal pos sistemini de kuruyoruz müşterileriniz rahatlıkla ve güvenle ödeme yapabiliyor.

6-)Sürekli xml güncellemenize gerek yok satın olmuş olduğunuz paketiniz sayesinde sürekli stok ve ürün fiyatlarınız otomatik güncellenecektir.Siz başka bir işte çalışıyorsanız işten ayrılıp risk almanıza gerek yok her zorluğu biz sizin yerinize üstleniyoruz.Boş vakitlerinizde sadece sitenizi tanıtmak için uğraşmanız yeterli olacaktır.

Yani özetle;Ürün stoklama maliyete girmenize gerek yok, depolama maliyeti yok, yazılım masrafınız yok, işten çıkmanıza veya saatlerce vakit ayırmanıza gerek yok, şirket kurmanıza da gerek yok sadece ekolayticaret sistemini alıp arkanıza yaslanabilirsiniz…

Rahat günler dileriz :)

 

Yorumlar
818 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın