Fotoğraflar yükleniyor

3.500
İlan No 20884
İlan Tarihi 22 Nisan 2021
  • Hafriyat kovalarımız, kule vinç ile uyumlu olarak kullanılabilmektedir.
  • Tasarladığımız mekanizmayla hafriyat kovalarımız, insan müdahalesine gerek olmadan malzemelerin veya hafriyatın taşınmasını sağlar.
  • Gerektiği zaman istenen alana boşaltılmasını veya istiflenmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Kendinden devrilebilir harfiyat kovası tahliye işlemlerinde kolaylık sağlar.
  • Hafriyat kovalarımız, 1000 litreden 5000 litreye kadar kapasitede üretilmektedir. (İki ila 10 ton arası)
  • Hafriyat kovaları ağırlıkları 230 kilo ile 1100 kilo arasında değişmektedir.
  • Kule vinç uyumlu taşımanın yanında hafriyat kovalarımız, tasarımındaki devirme bağlantı noktaları sayesinde hafriyatın kolayca dökülmesini sağlar.
  • Standart olarak “RAL5013” lacivert renkli endüstriyel boya ile üretilmektedir. Talebe göre “RAL” kodlarından herhangi bir renk seçeneği de bulunmaktadır.
  • Stoktan standart hafriyat kovası temin edilebilir. Talebe göre özel tasarım hafriyat kovası üretimimiz de bulunmaktadır.
  • Hafriyat kovaları üzerinde özelliklerini ve kullanım şartlarını açıklayan paslanmaz metal baskılı ürün etiketi yer almaktadır.

Hafriyat Kovası Nedir?

Hafriyat, günümüzde inşaat sektörünün en önemli konularından biridir. Herhangi bir alanda yapılan inşaat çalışmalarında hafriyatla ilgili bir iş mutlaka vardır. Hafriyat kovası, özellikle inşaat firmalarının işini kolaylaştıran, zaman kazandıran, tasarruf sağlayan ekipmanlardan biridir.

İnşaat alanında yapılan kazılarda ortaya çıkan hafriyatlar veya herhangi bir alanda kullanılacak hafriyatları taşımak, araca yüklemek veya dökmek için hafriyat kovalarına ihtiyaç duyulur.

Hafriyat kovaları, kule vinçlerle entegre edilebilir. Kendinden devrilme özelliği, hafriyatın müdahale edilmeden boşalmasını sağlar. İnşaat ve kazı gibi çalışmalar için kullanılan kum, moloz, mıcır ve beton gibi malzemelerin taşınma ve tahliye işlemlerinde yaygın olarak hafriyat kovası kullanılır.

Kule vinçlerle birlikte kullanılabilen bu tür kovalar, son teknoloji ile üretilmektedir. Şantiyelerde iş gücünü azaltarak, işlemlerin kolay ve hızlı yapılmasına olanak sağlar. Bazı araç veya ekipmanların ulaşamayacağı noktalara malzeme ulaştırma veya ulaşılması zor alanlarda hafriyat aktarma işlemlerinde pratik çözümler üretilmesine yardımcı olur.

Hafriyat kovası, standart ve özel tasarım olarak üretilebilmektedir.

Yorumlar
13 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın