ISICAM PERDESİ, CAMBALKON PERDESİ YENİ TREND PLİSE PERDE, PLİCELL PERDE İLE KONFORU YAŞA UYGUN FİYAT EN HESAPLI

99,90
İlan No 7514
İlan Tarihi 10 Mayıs 2020
Durum Sıfır

CAMBALKONLARA - ISICAMLARA - KIŞBAHÇELERİNE - ÇATI KATLARINA - ARAÇLARINIZA - DAİRE PENCERELERİNE, YENİ MODA PLİCELL PERDE...

30 MAYIS 2020 Tarihine Kadar Geçerlidir.

120 TL yerine 99 TL..   

(Montaj Hariç)

CAM BALKON PERDESİ PLİCELL PERDE ANATOLİA SERİSİ  (Desensiz kumaştır) 

Almanya'dan İTHAL Nanoteknolojik Kumaştır. 

Diğer Modellerimizi incelemek için aşağıdaki web sitemizi ziyaret ediniz

www.cerenperde.com

0534 954 63 63 

(YARI GEÇİRGEN PLİCELL PERDE, SADE RENKTİR) (14 mm genişliğinde, 0.15 mm kalınlığı,82 gr/m2)

Yapışkanlı ve Vidalı 2 model mevcuttur. Arka tarafında bulunan çift taraflı yapışkanla kolayca monte edilebilir. (Yapışkanlı model 10 TL daha yüksektir.)

RENKLER: 8 farklı renk seçeneği mevcuttur. Beyaz, Krem, Turuncu, Kahve, Koyu Kahve, Limonota sarısı,Turkuaz, Siyah (Yukarıdaki Resimler den renk çeşitlerini görebilirsiniz.)

ÇERÇEVE PROFİL RENGİ: Lütfen sipariş verirken yukarıda bulunan profil renklerinden balkon profilinize hangisi uygunsa onuda belirtiniz.

PLİCELL PERDE HANGİ PENCERE MODELLERİNE UYGULANIR?

Cambalkonlara, kış bahçelerine, teras katlara, çatı katlarına, ofis camlarına, Normal daire camlarına (pakpenlere) uygulanmaktadır.

Dekoratif görünümü ile oldukça şıktır. Balkonunuza ayrı bir hava katarak dışarıdan bakıldığında modern bir görüntü olmasını sağlar.

Temizlik Derdine son! Plise Perde, Toz, leke,is tutmama özelliği ile bayanların en çok tercih ettiği modeldir.Ayrıca enerji tasarrufu sağlayarak,özellikle yaz aylarında gelen zararlı güneş ışınlarının içeriye girmesini belirli bir ölçüde engeller. Güneşin içeriye verdiği sıcaklığı kırar. Bu da evlerinde klima olanlar için elektriğin daha az harcanmasına yol açar ve ekonomik yönden oldukça yararlıdır.

Plise, Plicell,Plissel, Akordiyon gibi isimlerle de anılmaktadır.

 

Cam Balkonuma,Ofisime, Daireme Hangi modeli taktırmalıyım?

Kafanızın karışmaması için önce hangi amaçla alacağımızı belirleyelim. Plicell Perdeyi 3 Ana grupta inceleyebiliriz.

1- Tül Plicell Perde (Tül perde gibi gündüz içerden dışarısı görünür, dışardan içerisi görünmez. Bu ürünü genelde GECE-GÜNDÜZ olarak kullanabiliriz. Tek başına kullanıldığı zaman amacına hizmet etmez.

2- YARI GEÇİRGEN PLİCELL PERDE (En çok Tercih edilen Model) (ŞU ANDA BU MODELİ İNCELEMEKTESİNİZ)

   Bu model genelde tüm cambalkonlarına monte edilen seridir. Bu model içerden dışarıyı, dışarıdan da içeriyi göstermez. Ancak güneş ışığını %30 keserek güneşin geliş açısına göre içeri ışık verir. İçeriye giren güneş sıcaklığını keser, Kışın ise %20  ısı yalıtımı yapmaktadır.

3- BLACK AUT (KARARTMA) PLİCELL PERDE

  Bu model arka kısmı Aliminyum Folyo ile kaplamalıdır. Güneş ışığını geçirmez. Mekanizma iple hareket ettiği için sadece iplerin geçtiği noktasal deliklerden ışık almaktadır. Bu seri genelde İçeriye hiçbir şekilde ışık girmesini istemeyen müşterilerimize uygundur.

CAM BALKONLARA NASIL MONTAJINI YAPACAĞIM?

Bu ürün yapışkanlı ve vidalı sistemleri mevcuttur. Yapışkanlı sistemde size göndereceğimiz özel solüsyonla çift taraflı yapışkanlı montajı çok kolaydır. Özel solüsyonu sayesinde camdan çıkması düşmesi söz konusu değildir.  (Her bir cam için 10 TL fark vardır.) Vidalı sistemde ise pencere panellerine yapılan vidalama ile kolayca montajı yapılmaktadır. İstediğiniz modeli bize bildiriniz. (Konya içine-Antalya-Ankara-İzmir istenirse Montaj Servisimiz vardır)

 

PLİCELL PERDEMİ NASIL YIKAYACAĞIM?

Perdenizi tam açık vaziyette iken pencere üzerinde de yıkayabilirsiniz. Köpüklü bezle koltuklarınızı sildiğiniz gibi silebilirsiniz. Sonrasında yine bezle durulayabilirsiniz. Yada vidalı sistemde bulunan kulplardan perdeyi çıkartarak bir kova içinde süngerli bir bezle yıkayarak tekrar cama monte edebilirsiniz. Cama monte ettiğiniz zaman perde sıkıştırılmış vaziyette 10 saatte durması yeterlidir. Bu şekilde plesi bozulmamış olacaktır. Kullanım ve Yıkama Klavuzu size gelen kutuda gönderilecektir.

NOT: Kargo Tarafımızdan karşılanacaktır. (Konya içi Ücretsiz Keşif yapılmaktadır. Konya Antalya,İzmir ve Ankara içi Montaj istenirse her bir cam için 10 tl ilave edilecektir.)

PLİSE PERDE ÖLÇÜSÜ NASIL ALACAĞIM:

Plise Perde Ölçüsü Nasıl Alınır? Tıklayınız

Sık Sorulan Sorular?

Temizlik nasıl yapılacak?

Plicell Perde de kullanılan kumaş nanoteknoloji ile üretilmiş olup üzerindeki özel apre den dolayı toz itici özelliğine sahiptir. Kumaşın toz tutması, kirlenmesi, ıslanması sözkonusu değildir. İlerleyen yıllarda yıkamak isterseniz Sabunlu bir sünger yardımı ile silebilirsiniz.

Perdenin ömrü Nedir?

İpli sistemle çalışan mekanizma 120.000 kez test edilmiş olup iplerinde mekanizmada herhangi bir aşınma yıpranma sözkonusu olmamıştır. Uzmanlar tarafından en az 10-15 yıl ömrü olduğu belirtilmiştir.

Üründe bir problem ipte kopma sözkonusu mudur?

Mekanizmanın hareket etmesini sağlayan ipler özel üretim olduğu için bir problem yaşanmamaktadır. Problem yaşandığı takdirde satıcınıza müracat edebilirsiniz. (Ürün satışı yapıldıktan sonra yasal olarak 24 ay garantilidir. Ancak biz ileriki yıllarda da müşterimizin problemini çözme gayreti içerisindeyiz.)

Perde de solma yırtılma olur mu?

Perde güneşten solma, boya kaybı gibi durumlar oluşmamaktadır. Özel üretilmiş kumaşlar olduğu için uzun yıllar kullanılması düşünüldüğünden çeşitli testlerden geçerek siz müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.


ETİKET: plise perde, plicell perde, plicell, cambalkonperdesi, ısıcamperdesi, balkonperdesi

Yorumlar
55 kez görüntülendi.

KONYA CEREN PERDE

Üyelik tarihi: 10 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep332 237 23 24
WhatsApp332 237 23 24
İlan sahibi: KONYA CEREN PERDE
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın