İstanbul Evden Eve Nakliyat | İYİ NAKLİYAT

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 3029
İlan Tarihi 30 Kasım 2019
Firma Adı İYİ EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL

https://iyinakliyat.com/

İYİ NAKLİYAT WEB SİTESİ

                                      TIKLA.. .                                   

 

 


 

İYİ Evden Eve Nakliyat Deneyimli Ekipler Temiz Kaliteli Ekipmanlar


İYİ Evden Eve Nakliyat Adı altında taşıma işlemlerine başladığımız süreç eşyaların bilgisi dahilinde elaman sayısı eşyalarınızın ihtiyaçları olan montaj tesisat paketleme kolileme gibi araç gereçleri tedarikli olup taşınacak olan eşyaların taşınma işlemine organizeli nakliye sürecine başlarız öncelik olarak sizin topladığınız eşyalar yani ufak tefek tabir ettiğimiz eşyaların bir kısmını alan açmak için aracımıza yükleriz sonrasında istif yapan elamanımız ambalaj yapan elamanımızdan hangi ürünü araca en iyi şekilde istiflenecek ise o ürünü sarmasını ister, taşıma elamanımız dikkatli acele etmeden eşyamızı araca getirir istifçi elamanımız en uygun şekilde aracımıza yükler. İYİ Evden Eve Nakliyat Yaparken Kadromuz sistematik organizeli birbinine bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Taşıma işleminde sırasıyla beyaz eşya koliler koltuk konsol şifonyer gibi ürünleri ambalajlı olarak aracımızın ön kısmına istifleriz en son mobilya dolap montajlık işlemleri bitmiş ürünleri araca taşıyıp yüklemesini yaparız. Enson olarak çiçek yağ gibi sıyı yada döküle bilme ihtimali olan ürünleri dökülme ihtimali olmaksızın önlemini alarak araç içerisine alıp istifli tarzda eşya yüklemesini sonlandırırız. Taşımakta olduğumuz eşyayı deneyimli şöför arkadaşımız eşyalarınızı gideceği adrese güvenli olarak park eder.


EVDEN EVE NAKLİYAT
İYİ Evden Eve Nakliyat  Eşyalarınız diğer adrese geldiğinde sırasıyla ürünler araçtan indirilip çıkacağı daireye nizami bir şekilde yerli yerine bırakılır İYİ Evden Eve Nakliyat ekibimiz sizin bilginiz dahilinde evinize giren eşyayı yerli yerine bırakıp kurulumu gereken ürünleri kurup çalışır durum da teslim eder. Yatak odası salon mutfak çocuk odası hol ürünlerin yerleşim yerleri neresi ise yada sizin fikirleriniz nereyi uygun görürse eve taşınan ürünler yerli yerine hazır halde bırakılır taşıma işlemlerimiz bittiğinde en son kalite kontrol uygulaması yaparız ahizeniz takılır mobilyanız kurulur beyaz eşyalar çalışır durumda teslim edilir ve enson rütüş olarak fikirlerinizi alır eksik olan bir durum var ise sorunu ortadan kaldırıp İYİ Evden Eve Nakliyat görevimizi sonlandırıp memnun olarak ayrılırız.

Yorumlar
165 kez görüntülendi.

İSTANBUL NAKLİYE KAMYONET HAMAL

Üyelik tarihi: 30 Kasım 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep542 510 03 13
WhatsApp542 510 03 13
İlan sahibi: İSTANBUL NAKLİYE KAMYONET HAMAL
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın