KURU BUZ TEMİZLİK MAKİNESİ

Fotoğraflar yükleniyor

1
İlan No 21780
İlan Tarihi 14 Mayıs 2021

Kuru Buz Temizlik Makinesi

Neden Kuru Buz Temizliği?

Kuru buz temizlik  işlemi;  makineleri ve yüzeyleri temizlemek için en güvenli ve etkili bir yöntemdir. Üretim kapasitesini ve kalitesini en üst seviyeye çıkarmak için verimli, uygun maliyetli ve çevreye duyarlı bir yoldur. Kuru buz temizleme üretim kalıntılarını, ayırma maddelerini ve kirleticileri yönetmek için kullanılır; boyaları yağları ve biyofilmleri sıyırmada başarılıdır.

Yüksek performans ve kolay kullanım gerektiren dökümhaneler, lastik üreticileri, gıda endüstrisi, plastik, kauçuk, otomotiv endüstrisi  ve baskı endüstrisi gibi birçok farklı endüstriyel temizlik uygulamasında başarıyla kullanılmıştır.

Kuru buz püskürtme işlemi aşındırıcı değildir, yanmaz ve iletken değildir ve bu nedenle aktif elektrikli veya mekanik parçalara zarar vermeden veya yangın tehlikesi oluşturmadan kullanılabilir.

Peletler basınçlı hava ile hızlandırılır ve temizlenecek nesneye püskürtülür. Bu, kaplamayı gevşetir ve kuru bir yüzey bırakır. Bu sayede  hassas, hızlı ve tutarlı bir yüzey temizliği sağlar. Maksimum performans ve zaman tasarrufu için çok  idealdir.  

Yorumlar
86 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın