Mineral Eleme Dedektörü – Eliminatör

Fotoğraflar yükleniyor

1.250
İlan No 20516
İlan Tarihi 10 Nisan 2021
Durum İkinci El

ELİMİNATÖR MİNERAL ELEME CİHAZI

Eliminatör mineral eleme cihazı hazine arayıcılarının en büyük sıkıntısı olan mineral tespitini yok etmek için üretilmiştir. Eliminatör metal dedektör, alan tarama ve 3d görüntülü cihazları kullanarak hazine arayan kişilerin problem yaşadıkları minerallerin etkilerini yok etmektedir.

Mineral yok edici

Eliminatör mineral eleme sistemi toprağa gönderdiği manyetik alan yayıcı sinyaller ile değerli metaller üzerinde manyetik alan oluşturur. Bu sayede define aramalarında kullanılan metal dedektörler ile değerli metalleri algılama derinliğini arttırır. Hedef üzerinde oluşan manyetik alan seviyesini yükselterek dedektörün algılama performansında derinlik artışına neden olur.

Alan tarama cihazlarında minerallerin etkisinden kaynaklanan yanılmalara neden olan hayali sinyalleri yok etmek için kullanılır. Toprağa gönderilen mineral yok edici sinyalleri sayesinde 1 dakika gibi kısa bir sürede minerallerin ve altın zerreciklerinin oluşturduğu yanlış manyetik alan sinyallerini dağıtarak yok eder. 1 dakika sonunda Alan taramalar ile tekrar kontrol edildiğinde algılanan hedef mineral veya altın zerresi ise sinyal kaybolur tespit edilemez.

MİNERAL GİDERİCİ
Metal hedeflerin üzerinde dünyanın manyetik alanından kaynaklanan noktasal hedef sarkmaları oluşmaktadır. Bu sarkmaların mesafesi ve açısı metalin cinsine göre değişiklik gösterir. Bu manyetik sarkmalar farklı açı derecelerinde olmaktadır. Eliminatör mineral eleme cihazı mineral yok edici manyetik sarkmalardan oluşan hedef sinyalin kaymasını kısa sürede hedef metalin merkezine taşır kayma yok edilir noktasal tespit sağlanır.

Adrenalin Dedektör Eliminatör mineral giderici toprağa gönderdiği manyetik alan yayıcı sinyaller ile altın, gümüş, bronz, bakır türevi değerli metallerin üzerinde manyetik alan seviyesini yükseltir 3d görüntüleme cihazları ile çok derinlerden tespit edilmesini sağlar.

SET İÇERİĞİ
Elektronik panel
Üç adet elektrot
12 volt otomatik şarj cihazı
Üç adet 10 metre
Mavi, kırmızı, yeşil kablo
Türkçe kullanım kılavuzu
Garanti belgesi
Paket ölçüleri: 35 х 30 х 10 cm
Ağırlık: 2,4 kg


Yorumlar
34 kez görüntülendi.

Gümüş Dedektör Kastamonu

Kayıt tarihi:
9 Şubat 2021, 22:27

Kastamonu Dedektör

Üyelik tarihi: 20 Eylül 2019

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep542 495 54 64
İş542 495 54 64
WhatsApp542 495 54 64
İlan sahibi: Kastamonu Dedektör (Gümüş Dedektör Kastamonu )
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın