N'DUSTRİO YETKİLİ SERVİSİ 0532.628.38.41

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 11911
İlan Tarihi 18 Eylül 2020
Firma Adı N'DUSTRİO YETKİLİ SERVİSİ 0532.628.38.41

Kar-Ser Teknik N’dustrio Yetkili Servis Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Şirketi Olarak Ndustrio Endüstriyel Mutfak Yetkili Teknik Servis, Yedek Parça Satış ve Ndustrio Markalı Sanayi Tipi Mutfak cihazlarının Satışını Yapmaktayız.

Firmamız Ndustrio  Cihazlarınızın Garanti Kapsamında Tamirini ve yedek parça değişimi yapmaktadır. Garantili Cihazların Servis Personeline Garanti Belgesi veya ilk alındığı Faturayı ibraz etmenizi rica ederiz Garanti belgesi veya faturası olmayan Cihazlar Garanti Kapsamı Dışındadır.

İstanbul Anadolu Yakası ve Gebze indostrio Yetkili Servis Bölgelerimizdir. Lokanta, Kafe, Restaurant, Büfe, Fastfood, Yemek Fabrikaları, Catering Firmaları, Pastane, Fırın, Kasap, Otel, Yurt, Şantiye, Hastane, Askeriye ve bir çok işletme veya Kurumda Kullanılan indostrio Markaları Ürünlere Yetkili Teknik Servis Olarak Diğer Markalara Özel Servis Olarak Yerinizde Hizmet Vermekteyiz.

N’dustrio Endüstriyel Bulaşık Makineleri,
N’dustrio Bardak Makinesi,
N’dustrio Giyotinli Sanayi Tipi Bulaşık Makine,
N’dustrio Tezgah Tipi Paslanmaz Dolap Tamiri,
N’dustrio Dik Endüstriyel Dolap Teknik Servisi,
N’dustrio Soğuk Hava Depoları Kurulum Montaj Bakım Tamiri,
N’dustrio Ser Üstü Sanayi Tipi Makineler (Fırın, Tost, Izgara, Fritöz, Sebze Parçalama Makineleri Dahil indostrio markaları cihazlarınıza Yerinde Ekonomik  Hizmet vermekteyiz..

Servis Bölgelerimiz  :

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Sancaktepe, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Gebze Şekerpınar, Gebze Merkez, Gebze Darıca, Gebze Darıca Sınırları İçinde Yetkili Teknik Servis Hizmet Bölgemizdir. 0532.628.38.41 

Yorumlar
122 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın