Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 2494
İlan Tarihi 11 Kasım 2019
Çalışma Şekli Tam Zamanlı (Full Time)
Eğitim Durumu En Az Üniversite Mezunu
Deneyim En Az 10 Yıl
Firma Adı Otel
Engelliye Uygun Hayır

Merhabalar. 44 yaşında, evli, 2 çocuklu, turizm işletmeciliği lisans mezunu ve toplamda 11 yılını otellerde önbüro, operasyon, satış pazarlama, yönetim olmak üzere çalışmış biriyim.

2012'den sonra çok aktif olarak sektörün içinde değildim. Daha çok kısa dönemli anlaşmalara dayalı yöneticilik yaptım. Çalıştığım yerlerde misafir memnuniyetini artırmak birincil hedef olmak üzere, doğru personel seçimi, bütçe planlaması, personel eğitimi, online platformlarda etkili ve adil fiyat politikaları oluşturarak doluluğu ve karlılığı artırdım. Yönetim anlayışım; odasında oturup kurallar koymak değil, birebir operasyonun içine girerek tüm departman çalışanlarında işyerine bağlılıği, özveriyi artırmak ve oluşabilecek aksaklıkların anında önüne geçerek misafir memnuniyetini artırmaktır.

Özellikle doluluk problemi yaşayan en az 80 odalı termal tesislerde durumu tersine çevirebilirim. ( işime müdahele edilmediği sürece ). Patronun çıkarlarını sonuna dek korurum, çalışan personeli de her zaman ödüllendiririm.

Ülkemizdeki otellerin en büyük sıkıntısı verilen hizmet noktasında oluşmaktadır. Bunu çözmek ise doğru personel ve iyi bir planlama, pazarlama stratejisi gerektirir.Vadedilen ve sunulan hizmet denk olduğunda da bu sorun memnuniyete dönüşerek kurumun prestijini artırır.

Ankara dışı tesislerde konaklama imkanı verildiği takdirde çalışabilirim.

 Saygılarımla,

( Lütfen uygun fiyata adı müdür birini koyayım, nasıl olsa ben her işi takip ediyorum diyenler ve yöneticisinden çok muhasebecisinin ya da belirli personelin sözüne göre hareket edenler iletişime geçmesinler )

Yorumlar
177 kez görüntülendi.

Yaver Başaranol

Üyelik tarihi: 11 Kasım 2019

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep542 204 13 14
WhatsApp542 204 13 14
İlan sahibi: Yaver Başaranol
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın