Fotoğraflar yükleniyor

220
İlan No 18686
İlan Tarihi 4 Mart 2021
Çalışma Şekli Dönemsel
Eğitim Durumu En Az İlköğretim Mezunu
Deneyim En Az 10 Yıl
Firma Adı SUNAL BRANDA
Engelliye Uygun Hayır

 Plaj Şemsiyesi nedir: Plaj şemsiyeleri, tatilin ve deniz keyfinin zehir olmaması, ciddi yanıklara, cildin yıpranmasına ve güneş çarpmasına maruz kalınmaması bakımından önleyici nitelikte bir plaj eşyasıdır.

Tatil denilince hemen akla deniz, kum, güneş gelir. Ne kadar büyük bir hevesle denize gidilirse gidilsin, saatlerce denizde kalmak mümkün değildir. Arada denizden çıkıp, şezlonglarda dinlenmek, güneş ışığından kaçıp, bir şeyler içip serinlemek de istenir.  Şezlongların kenarlarında plaj şemsiyeleri tam da bu işe yarar. Sizler biraz serinlenip dinlenirken, plaj şemsiyesinin görevi de sizi güneşten koruyarak konfor sağlamaktır.

Plaj şemsiyesi değişik boy ve ebatlarda, kare veya yuvarlak şekillerde, farklı renk ve desenlerde olabilmektedir. İsteğe bağlı olarak şemsiyenin üzerine ve tabanına firmanın  amblemi de yerleştirilebilmektedir.

İyi bir şemsiyenin özelliği, hafif bir gövde yapısı, olmasına karşın rüzgara ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı ve koruyucu özellikte olmasıdır.

Plaj şemsiyeleri güneşten koruma ihtiyacını da karşılayacak özellikte olmasının yanında, kurulumunun da rahat olması gerekmektedir. Şemsiyelerin sağlıklı sabitlenememesi tehlikeli bir durumdur. Şemsiyenin ağırlıkları dengeli, uygun boyutta ve yeterince ağır olmalıdır. Yere gömme şeklindeki sabitlemede, şemsiye 90 derecede dik olmalıdır. Aksi halde dinlenme esnasında hiç umulmadığı bir anda şemsiye devrilebilecektir.

Plaj Şemsiyesi Nasıl Yapılır

Plaj şemsiyelerinin özellikleri sipariş veren firmaya göre değişebilmekle birlikte, iyi bir şemsiyenin kumaş kısımları pamuklu, daha da kaliteli olması istendiği takdirde solmayan özelliği nedeni ile polyester kumaştan üretilebilmektedir.

Şemsiyenin açma kapama mekanızması, şemsiyenin ana gövdesinde bulunan kancalı kelepçe yardımıyla gerdirilmek suretiyle şemsiye açılıp kapanır veya şemsiyenin üst kollarına bağlı ipler makara yardımıyla gerilerek, gövdeye bağlanmak suretiyle açılıp kapanır şekilde yapılabilir.

Genellikle otellerde görüntü kirliliğine neden olmaması bakımından plajlarda kullanılan plaj şemsiyeleri tek renk olarak krem renkli olarak tercih edilmektedir.

Plaj şemsiye ölçüleri aşağıdaki gibidir.

180cm 8 Telli.

200cm 10 Telli.

220cm 8 Telli.

240cm 8 Telli

olacak şekilde üretilmektedir.

Yorumlar
331 kez görüntülendi.

mustafa gökdaş

Üyelik tarihi: 4 Mart 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep341 34
WhatsApp341 34
İlan sahibi: mustafa gökdaş
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın