SABİT BETON SANTRALİ SPECTRUM 100/GENERAL MAKİNA

Fotoğraflar yükleniyor

1.090
İlan No 18684
İlan Tarihi 4 Mart 2021

GENERAL MAKİNA

İzmir / Türkiye'de 1976 yılında kurulan GENERAL MAKİNA, başta ortadoğu ve balkanlar olmak üzere; dünyanın dört bir yanına konkasör tesisi üretimi yapmaktadır.
Müşteri memnuniyetini ilke edinen GENERAL MAKİNA, bugüne kadar, yüzlerce Sabit / Mobil Kırma Eleme tesisi, Sabit / Mobil Beton Santralleri üretmiş, sevkiyatlarını ve kurulumlarını başarıyla gerçekleştirmiştir.

General Makina 40 yıldır ISO 9001 ve CE kalite belgeleriyle, yurtiçine ve yurt dışına üretim yapmaktadır.


General Makina hazır beton üretim sektörüne, kaliteli santraller ve ekipmanlar ile yeni bir bakış açısı kazandırmakta ve uygun fiyata imal etmektedir.


İmalatı yapılan Sabit Beton Santralleri küçük, orta ölçekli ve mega projelere kadar farklı kapasitelerdeki tüm hazır beton firmalarının ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


 

Sabit olarak hizmet veren Diamond 60, Spectrum 100, Magnum 120 ve Royal 150 beton santralleri, bulunduğu şantiyenin ve bölgenin yıllarca sürecek ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanıp imal edilmektedir. Zorlu iklim şartlarında, performansından ödün vermeden siz değerli iş ortaklarımızın beton ihtiyaçlarını karşılaması hedeflenmektedir.


 

Sabit beton santrallerinde, opsiyonel olarak pan mikser, tek milli ( single shaft ) veya çift milli ( twin shaft ) beton karıştırma mikserleri kullanılabilmektedir.


Agrega bunkerleri 4 veya daha fazla gözlü olarak imal edilebilmektedir. Opsiyonel olarak sunulan agrega ön besleme ünitesi sayesinde, zorlu şantiye sahalarındaki yerleşim planına kolayca adapte olup, üretime başlayabilmektedir.


Çimento siloları, farklı kapasitelerde kaynaklı veya civatalı olarak imal edilmektedir. Gerekli silo ekipmanları; filtre, sensör ve helezon opsiyonel olarak kullanılabilmektedir.


Bütün beton santralleri, tam otomatik PLC – PC kontrol sistemi ile bulunduğumuz çağa ayak uydurmaktadır.


Kontrol kabini ve klima opsiyonel olarak eklenmektedir.


Yorumlar
41 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın