Sahibinden Gümüşbağları Mürüdü de Köyiçi İmarlı 5000 m2 Arazi

Fotoğraflar yükleniyor

450.000
İlan No 6391
İlan Tarihi 27 Mart 2020
İmar Durumu Konut
Metrekare 5000
Metrekare Fiyatı 90
Ada No 145
Parsel No 17
Pafta No 0
Kaks & Emsal Belirtilmemiş
Gabari 6.50
Tapu Durumu Müstakil Parsel
Kat Karşılığı Evet
Krediye uygun Evet
Kimden Sahibinden
Takas Evet

Elazığ'ın Kuzeyinde En Çok Gelişme Gösteren Gümüşbağları Mürüdü Köyünde Sahibinden Satılık Köyiçi İmarlı ve ifrazlı arazi; Max 250 m2 Max Bina Yüksekliği:6.5 MT 2 kat Konut (villa) ve müştemilatlar yapımına uygun.

Pertek yoluna 800 metre, Elazığ merkeze 7 km, Kuzey çevre yolu sanat yapılarına 1.5 km, imara 1.5 km, Elazığ 2. Organize Sanayi Bölgesine 3 km mesafede, köy yerleşim alanı (köy mücavir alan sınırları) içerisinde, yan yana 4 ayrı parsel sahibinden satılıktır.Kadastro (22/a) çalışmaları 2019 yılı içerisinde bitmiş olup, kadastro görmemiş parsellerde olduğu gibi herhangi bir küçülme veya sürprizle yada toplulaştırma ile karşılaşma riski bulunmamaktadır. Kısacası tüm prosedürleri bitmiş parsellerdir.Köy mücavir alan sınırları içerisinde bulunduğundan çok yakın zamanda imara girme durumu yüksektir.Kanalizasyon, elektrik, su, resmi sokak aydınlatmaları, telefon bağlantıları, çöp konteyneri parsellerin önündedir. Elektrik dağıtım trafo panosu parselin köşesindedir. Alt yapı hizmetlerinin tamamından faydalanmaktadır.Parsellerin zemini düz olup, kot farkı bulunmamaktadır. Manzaralı, havadar bir konuma sahiptir. Taşınmazın etrafı meskun olup, konut yapıldığı takdirde yaz kış oturulabilecek konumdadır.Parsel resmi yola sıfır konumdadır. Asfaltı mevcuttur.Her saat başı Elazığ'dan minibüs seferleri yapılmaktadır. Şehir merkezine 10 dk. mesafededir. Gelecek için kısa vadede yatırım aracı olarak da değerlendirilebilir.Parsel içinde planlı dikilmiş 20 yaşında yetişmiş üzüm bağı bulunmaktadır. Hobi bahçesi yada villa yapmak suretiyle oturmak isteyenler için idealdir. İstenildiği takdirde parsellere ev yapılarak da teslim edilebilir.
5000 m² ; m² fiyatı 90=450.000.00 TL​

Değerinde nitelikli daire, araç takası değerlendirilir.Üzerine nakit verilir. Pazarlık payı vardır. Haritada konum bilgisi paylaşılmıştır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Altyapı
Konum
Genel Özellikler
Manzara
Yorumlar
175 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın