Vlf Tek Para Dedektörü

  • Tekirdağ
  • Muratlı
  • Muradiye Mah.
Fiyat: 3.000
İlan No 1022
İlan Tarihi 13 Eylül 2019
Durum Sıfır
özgür karagöz
Cep 539 847 63 83

Tek Para Dedektörü - Vlf Dedektör

TEK PARA DEDEKTÖRÜ

VLF

3,000.00 TL

Tek Para Dedektoru

Tek para dedektörü adrenalin derinde bulunan altın ve gümüş küçük tek paraları bulmak için en iyi vlf dedektör dür. Adrenalin vlf toprağa gönderdiği güçlü verici sinyalleri ile çok derinlerde tek para bulunmasını sağlar. 

Adrenalin vlf dedektör çok derin algılama yaptığı gibi kolay anlaşılır metal ayrımına da sahiptir. Değersiz (çelik, demir, avcı fişeği) gibi metalleri eleme yöntemi ile red edebilir. Ayrım yeteneği ile çok değersiz metal bulunan alanlarda rahat, keyifli arama yapılabilir. Değerli metalleri, ses tonundaki değişiklik ile değersiz metallerden rahatlıkla ayırt edebilir gereksiz kazı yapılmasını engeller. 

Tek para dedektörü

Ergonomik hafif tasarıma sahip olan tek para avcısı dedektör, tespit etmiş olduğu değerli metal hedefleri kullanıcısına farklı ses tonları ile bildirir. Yüksek hızda algılama yeteneği ile çelik gibi değersiz metallerin çok olduğu alanlarda hatasız ve doğru tespit olanağı verir. Adrenalin tek para avcısı dedektör sınıfında şimdiye kadar üretilmiş en derin tek para arama dedektörü dür. 

VLF DEDEKTÖR

Bu ilan https://www.ilanburada.com adresinde yer almaktadır.