Master Öğrencisinden Uygun Fiyata İngilizce, Türkçe ve Sinema(Medyacılık) Sanat Dersleri

  • Ankara
  • Çankaya
  • Fakülteler Mah.
Fiyat: 50
İlan No 18277
İlan Tarihi 22 Şubat 2021
Ders Yeri Öğrencinin veya Öğretmenin Evi
Cinsiyet Erkek
Fahrettin Girgin
Cep 538 350 23 48

0'dan başlayıp tam 12'den vurmak isteyen arkadaşlar! Nedir bu İngilizce? Niye 12 sene dersini almama rağmen hala insanlarla etkileşime geçemiyorum? Az bir şey bilgim var onu da kullanmaya utanıyorum... gibi soruları ve sitemleri kendinize yöneltiyorsanız, hepsinin sırrını 3 ay içinde çözeceğimize garanti veriyorum. Sonraki süreçler için ise şakır şakır İngilizce konuşmak rüya değil. 


Uzun süre özel bir kursta İngilizce, Türkçe ve Sosyal Faaliyet gibi derslerde öğretmenlik yapma tecrübem oldu. Bölümümü dördüncülükle bitirdim. Şu anda ise Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinde Yüksek Lisans öğrencisiyim. C1 seviyesinde İngilizce bilmekle beraber sertifikaya sahibim. İletişim Fakültesi mezunu olmanın getirdiği iletişim teknikleri ve halkla ilişkiler alanlarındaki becerilerime güveniyorum. Aynı zamanda makale ve denemeler yazıyorum. Sosyoloji Psikoloji ve Felsefeye ilgim var. Şu anda ise bir kursta Türkçe öğretmenliği yapmaktayım.

Dersleri birebir olarak hem kendi evimde hem öğrencinin evinde yapabiliriz.

İsteğe bağlı online ders de yapabiliriz. (Online deneyimim var ve emin olun pişman olmayacaksınız)

Yetişkinler ve her segmentten öğrenci ulaşabilir. (YDS, IELTS, TOEFL gibi sınavlara hazırlanan bireyler hariç)

NOT: İLK DERS ÜCRETSİZDİR. ÖĞRETMENDEN MEMNUN KALINMASI, SAĞLANAN İLETİŞİMİN OLUMLU YÖNDE İLERLEMESİ DURUMUNDA DERSLERE DEVAM EDİLİR.

Ulaşım için ilk adım olarak lütfen whatsapp üzerinden mesaj atınız.

Bu ilan https://www.ilanburada.com adresinde yer almaktadır.