İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

SİLİVRİ KENTSEL DÖNÜŞÜM FİRMASI DANIŞMANLIK

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 26856
İlan Tarihi 12 Ağustos 2022
Firma Adı SİLİVRİ BAYRAK MÜHENDİSLİK MİMARLIK

Kentsel Dönüşüm Kanundan yararlanarak Eski, Depreme Dayanıksız Evinizi, İşyerinizi veya Her çeşit Binanızı yenilemek veya depreme karşı binanızı güçlendirmek için Yetkin Kuruluş BAYRAK Mühendislik Mimarlık’ a Başvuruda bulunmanız yeterlidir. Uzmanlarımızın Binanız için hazırlayacağı Deprem Risk Raporunun Onayı ile binanız Kentsel Dönüşüm kapsamına girer böylece eski, deprem riskli, hasarlı, ekonomik ömrünü tamamlamış binanız Kentsel Dönüşüm kapsamında kendi insiyatif ve talebiniz doğrultusunda; Başka Yerleşim Bölgelerine Kaydırılma Korkusu Yaşamadan şuan evinizin, işyerinizin bulunduğu alanda yenileyebilirsiniz. 

Yukarıdaki numaradan bizi arayarak Marmaraereğlisi ilçemizde bulunan konut/konutlarınız için kentsel dönüşüm hakkında bilgi alabilir, binanızın riskli olup olmadığını, binanızın depreme karşı ne kadar güvenilir olduğu ile ilgili gerekli incelemeleri yapmak, riskli yapı tespitinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kentsel dönüşüm 2019 yılının sonuna doğru İstanbul’da olan depremler sonucunda eski binalarda oturan insanların daha çok dikkatini çekmeye başlamıştır. Kentsel dönüşüm nedir? Kentsel dönüşüm yasasından nasıl faydalanılır ? Kentsel dönüşüm kredisi nasıl alınır? Kentsel
dönüşüm kira yardımı nasıl alınır? Kentsel dönüşüm kanunundan nasıl faydalanılır? Kentsel dönüşüm avantajları nelerdir ?
 Bu ve buna benzer sorularla ilgili bizi arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Kentsel dönüşüm ile ilgili en çok merak edilen aşağıdaki soruların cevapları için bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar
21 kez görüntülendi.

Güvenlik İpuçları

 

Satıcıyla yüz yüze görüşmeden kesinlikle para göndermeyin.

Aracı görmeden kapora için para gönderilmesi taleplerini kabul etmeyin.

Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Para ödemesi ile ürün teslimini (araç devir işlemini) aynı anda yapın